510 987 498 (Pon-Pt 9:00-17:00)

All For Body Katowice

Katowice, Dąbrówki 11

Teraz możesz skorzystać z usług profesjonalistów All For Body w naszej nowej lokalizacji przy Dąbrówki 11 w centrum Katowic!

Skorzystaj z szansy!

Wypełnij formularz, aby odebrać zaproszenie na bezpłatną usługę All For Body!

Chcę skorzystać z usługi:

Imię i nazwisko

Telefon

Preferowana lokalizacja

All For Body znam:

Wybierz datę usługi:

Wybierz godzinę usługi:

Poznaj nasz obiekt bliżej!

Ćwicz komfortowo 24/7

Lubisz ćwiczyć we własnym zakresie w kameralnym otoczeniu? Sprawdź ofertę limitowaną członkostw do klubu i korzystaj z siłowni 24/7, otwierając drzwi przy użyciu smartfona!

Wśród naszych specjalistów znajdziesz m.in.

Zwiększ swoją motywację poprzez wsparcie trenera!

Większość z nas nie wie, jak zacząć ćwiczyć!

Dlaczego trener? – Aby osiągnąć świetne efekty, a tym samym nie doprowadzić do kontuzji!

Zależnie od tego do jakiego celu dążysz, trener odpowiednio dobiera ćwiczenia, obciążenie i przyrządy. Pozwala to znacznie wzmocnić efekty treningów oraz w krótkim czasie osiągnąć widoczne zmiany! Poprawna technika pozwala nam uniknąć kontuzji, dlatego trener śledzi każdy Twój ruch i koryguje błędy techniczne, aby trening był całkowicie bezpieczny!

Kiedy już jesteśmy zmotywowani do osiągnięcia celu, musimy uważać, aby nasz entuzjazm szybko nie opadł. Dzięki trenerowi nasza motywacja i chęć prowadzenia aktywnego trybu życia rośnie z każdym treningiem.

To Ty wyznaczasz swój cel! Pragniesz skupić się szczególnie na konkretnej części ciała? A może na utracie wagi? Trener traktuje każdego podopiecznego indywidualnie. Zależy nam, abyś osiągnął swój upragniony cel!

Trener to nie tylko specjalista, która pomaga Ci na siłowni. To również osoba, która przekaże Ci mnóstwo porad dietetycznych i wskazówek, tak żeby zdrowy styl życia stał się również Twoją pasją!